Přihlášení administrátora

Zadej svoje přihlašovací jméno a heslo

Naše tarify

mnoho variant

od 99,- / měsíčně

Nabízíme mnoho variant tarifů. Od tarifu, kde nepotřebuješ vůbec nic, až po tarif, kdy je ve Tvém zařízení ve Tvoji serverovně náš software. Popiš nám svůj zájem, zavolej, nebo zanech svůj kontakt.

Omezení služby

Maximální délka SMS je 250 znaků

Službou smí být zasílány SMS o maximálné délce 250 znaků. Zprávy v kódování UTF-8 mají proměnlivou délku dle použití speciálních znaků. Pokud zpráva přesánhe délku 160 znaků je rozdělena do dvou zpráv. Většina telefonů takové zprávy umí spojit a zobrazí je jako jednu zprávu.

Maximálně 1 SMS za 30 sekund

Služba je určená pro malé aplikace, malé obchody a malé rezervační systémy - například pro potvrzení registrace, oznámení o připravení zakázky, připomenutí návštěvy kadeřníka atd. Velké eShopy a jiné velké systémy mají svoje řešení, pro ty malé jsme tu my. Proto je počet odeslaných SMS omezen na max. 2 za minutu. Omezení je však realizováno jako kontrola na max. 20 SMS za posledních 10 minut, aby bylo možné odesílat z různých dávek a podobně.

Pouze na česká mobilní telefonní čísla

Služba zasílá SMS pouze na telefonní čísla v českých mobilních sítích. Telefonní číslo musí mít devět znaků (bez mezinárodní předvolby +420) a začínat 60 nebo 70 nebo 72 nebo 73 nebo 77 nebo 79. SMS tedy není možné zasílat na zahraniční telefonní čísla, na telefonní čísla pevné linky a na speciální telefonní čísla (PREMIUM SMS atd.)

Kontakt

Svoje dotazy nám piš nebo volej ...

... nebo nám zanech svoje telefonní číslo a my Ti zavoláme