Omezení služby

Maximální délka SMS je 250 znaků

Službou smí být zasílány SMS o maximálné délce 250 znaků. Zprávy v kódování UTF-8 mají proměnlivou délku dle použití speciálních znaků. Pokud zpráva přesánhe délku 160 znaků je rozdělena do dvou zpráv. Většina telefonů takové zprávy umí spojit a zobrazí je jako jednu zprávu.

Maximálně 1 SMS za 30 sekund

Služba je určená pro malé aplikace, malé obchody a malé rezervační systémy - například pro potvrzení registrace, oznámení o připravení zakázky, připomenutí návštěvy kadeřníka atd. Velké eShopy a jiné velké systémy mají svoje řešení, pro ty malé jsme tu my. Proto je počet odeslaných SMS omezen na max. 2 za minutu. Omezení je však realizováno jako kontrola na max. 20 SMS za posledních 10 minut, aby bylo možné odesílat z různých dávek a podobně.

Pouze na česká mobilní telefonní čísla

Služba zasílá SMS pouze na telefonní čísla v českých mobilních sítích. Telefonní číslo musí mít devět znaků (bez mezinárodní předvolby +420) a začínat 60 nebo 70 nebo 72 nebo 73 nebo 77 nebo 79. SMS tedy není možné zasílat na zahraniční telefonní čísla, na telefonní čísla pevné linky a na speciální telefonní čísla (PREMIUM SMS atd.)

Kontakt

Svoje dotazy nám piš nebo volej ...

... nebo nám zanech svoje telefonní číslo a my Ti zavoláme